Komunikaty

07.11.2023

Selfie+ 2023: zapraszamy do udziału!

Chcesz podzielić się niezwykłymi chwilami doświadczonymi w programach prowadzonych przez FRSE? Czekamy na twoje zdjęcie w konkursie Selfie+! Zgłoszenia przyjmujemy do 16 grudnia 2023 r.

  • Autor: FRSE

Wyraź siebie poprzez obiektyw aparatu i podziel się z nami tym, co sprawia, że twoje doświadczenia są unikatowe. Pokaż, że każda podróż – edukacyjna, kulturowa czy osobista – ma swoją wartość i piękno, które warto uwiecznić.

Selfie+ 2023

Nowa edycja, nowe wspomnienia, nowe historie! Selfie+2023 to kontynuacja inicjatywy, która wzbogaciła nasze społeczności o obrazy i narracje celebrujące działania społeczne, integrację i edukację. Do 16 grudnia 2023 r. masz szansę nie tylko podzielić się swoimi przeżyciami, ale i stać się motywacją dla przyszłych uczestników programów takich jak m.in. Erasmus+ czy Europejski Korpus Solidarności.

Dlaczego warto zgłosić się do Selfie+?

Konkurs Selfie+ jest otwarty dla tych, którzy skorzystali z oferty Fundacji, by zrealizować swoje pasje i spełnić marzenia. Zdjęcia z projektów stanowią nie tylko dokumentację twoich sukcesów, lecz także świadectwo wartości, jakie niesie ze sobą aktywność społeczna i edukacyjna.

W konkursie mogą wziąć udział uczestnicy następujących programów:

  • Erasmus+
  • PO WER
  • Europejski Korpus Solidarności
  • Polsko-Litewski Fundusz Wymiany Młodzieży
  • Polsko-Ukraińska Rada Wymiany Młodzieży

Twoje „selfie” może przedstawić moment nauki, zabawy, odkrycia, a nawet codziennego życia w nowym miejscu – każde zdjęcie opowiada inną historię.

Jak wziąć udział w konkursie?

Proces jest prosty:

Pamiętaj, że czasu jest coraz mniej! Zgłoszenia są przyjmowane tylko do północy 16 grudnia 2023 r. Nie czekaj do ostatniej chwili, by twoje dzieło mogło zainspirować innych już teraz.

Twoje „selfie”, twoja historia, twoja inspiracja dla świata – wyraź to wszystko w jednym kadrze i dołącz do naszej galerii!