Komunikaty

06.05.2024

Ruszył konkurs EDUinspirator 2024

Czy masz za sobą uczestnictwo w projektach edukacyjnych, które rozwinęły twoje umiejętności i pasję do edukacji? Czy nadal dzielisz się tą pasją, inspirując innych do nauki i działania? Jeśli tak, to weź udział w konkursie EDUinspirator 2024! Zgłoszenia przyjmujemy do 30 września 2024 r.

  • Autor: Shutterstock

EDUinspirator to konkurs dla osób zaangażowanych w realizację międzynarodowych projektów edukacyjnych. Osoby nagrodzone w tym konkursie wyróżniają się szczególną aktywnością i wysoką jakością prowadzonych działań, wpływają na rozwój innych i przyczyniają się do pozytywnych zmian w lokalnym środowisku. Hasło przewodnie tegorocznej edycji konkursu to „Nowe horyzonty w edukacji”.

Więcej o konkursie

Jeśli chcesz dołączyć do grona EDUinspiratorów, nie zwlekaj! Aby wziąć udział w konkursie, należy zgłosić swoją kandydaturę poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego w panelu użytkownika na stronie eduinspiracje.org.pl. Wybierz „ZALOGUJ SIĘ” lub „ZAREJESTRUJ SIĘ” w prawym górnym rogu strony. Możesz także użyć bezpośrednich linków rejestracji i logowania do panelu użytkownika podanych poniżej:

Po rejestracji zobaczysz ofertę konkursów wraz z ich formularzami zgłoszeniowymi.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30 września 2024 r.

Podobnie jak w ostatnich edycjach konkursu zostanie także przyznany tytuł Młodego EDUinspiratora. Chcemy wyróżnić i nagrodzić młodych ludzi, którzy przez swoje zaangażowanie, wzorowe wypełnianie obowiązków oraz przejawianie inicjatywy podczas realizacji projektów przyczynili się do ich sukcesu.

Pamiętaj, że najlepsze projekty zasługują na uznanie i nagrody. Dołącz do nas i bądź częścią tego inspirującego świata edukacji!