Komunikaty

08.05.2024

Konkurs EDUinspiracje Media 2024 już trwa!

Zapraszamy wszystkich utalentowanych dziennikarzy, blogerów, youtuberów oraz influencerów i studentów do wzięcia udziału w konkursie EDUinspiracje Media 2024. Zgłoszenia przyjmujemy do 30 września.

  • Autor: Shutterstock

Konkurs EDUinspiracje Media przeznaczony jest dla dziennikarzy, blogerów, youtuberów, influencerów oraz innych twórców internetowych, którzy potrafią w atrakcyjny sposób przekazać najważniejsze wartości informacyjne, wykazując się kreatywnością oraz indywidualnym stylem. To idealna platforma dla osób, które w sposób przystępny, zrozumiały i atrakcyjny prezentują problematykę związaną z programami i inicjatywami edukacyjnymi – szczególnie tymi zarządzanymi przez FRSE (jak m.in. Erasmus+, Europejski Korpus Solidarności, Polsko-Ukraińska Rada Wymiany Młodzieży czy Polsko-Litewski Fundusz Wymiany Młodzieży).

Konkurs jest otwarty dla różnych form mediów – zarówno tradycyjnych, jak i elektronicznych, w tym tekstu, audycji radiowych i materiałów filmowych. Prace mogą zgłaszać zarówno indywidualni dziennikarze, jak i całe redakcje, a także twórcy internetowi – bez względu na to, czy działają na platformach blogowych, na YouTube, czy też jako influencerzy na różnych platformach mediów społecznościowych.

W tej edycji konkursu mogą uczestniczyć materiały, które miały swoją premierę nie wcześniej niż 15 września 2023 r.

Jak wziąć udział? Zapisy do konkursu odbywają się poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny w panelu użytkownika na stronie eduinspiracje.org.pl. Wybierz „ZALOGUJ SIĘ” lub „ZAREJESTRUJ SIĘ” w prawym górnym rogu strony.

Możesz także użyć bezpośrednich linków rejestracji i logowania do panelu użytkownika podanych poniżej:

Po rejestracji zobaczysz ofertę konkursów wraz z ich formularzami zgłoszeniowymi.

Dołącz do naszej społeczności kreatywnych twórców mediów i zgłoś swoją pracę!

Więcej o konkursie