Aktualności

11czerwiec2015

Zostań EDUinspiratorem i wygraj cenne nagrody! Wystartowała II edycja konkursu!

Uczestniczyłeś w projektach edukacyjnych realizowanych w ramach unijnych programów? Zdobyłeś nowe umiejętności i zachęciłeś innych do działania? Działasz dalej w obszarze edukacji? Zmieniasz otaczającą Cię rzeczywistość?  Zgłoś się i zdobądź tytuł EDUinspiratora. Możesz wygrać cenne nagrody. Masz czas do 13 września br.

EDUinspirator to konkurs organizowany przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji (FRSE) Narodową Agencję Programu Erasmus+. Chcemy w nim wyróżnić osoby, które działają aktywnie w obszarze edukacji,  przyczyniając się do pozytywnych zmian w swoim środowisku lokalnym.

Kandydaci muszą zgłosić się samodzielnie, wypełniając formularz w systemie http://online.frse.org.pl/ . Mają na to czas do 13 września br. Ostatecznego wyboru laureatów dokona Kapituła konkursu. Wyniki zostaną ogłoszone w listopadzie podczas Gali Wręczenia Nagród Edukacyjnych Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji. W konkursie można wygrać w konkursie mini projektor  oraz udział w warsztacie z budowania wizerunku organizacji.

  • 11 czerwiec, 2015