Szkolenie

zaproszenie_okladka2O SZKOLENIU

.

Data i miejsce szkolenia

Szkolenie  odbędzie się w dniach 20-22 maja 2016 roku w Centrum Szkoleniowo- Konferencyjnym w Konstancinie-Jeziornie pod Warszawą.

Adres ośrodka:

ul. Sienkiewicza 11/13
05-510 Konstancin-Jeziorna

Szkolenie rozpocznie się kolacją ok. godziny 17:00, 20 maja (piątek), a zakończy obiadem ok. godziny 14:30, 22 maja (niedziela).

Rejestracja

Rejestracji na szkolenie prosimy dokonać poprzez wypełnienie formularza

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Tematyka szkolenia

Podczas spotkania dowiecie się Państwo jak skutecznie kreować wizerunek swojej organizacji, podkreślając sukcesy zrealizowanych projektów,  jak efektywnie współpracować z mediami oraz jakimi narzędziami posługiwać się informując otoczenie o swoich osiągnięciach. Poruszone zostaną także kwestie związane z budowaniem relacji z lokalnymi społecznościami i językiem komunikowania się w zależności od typu odbiorców.

Szkolenie będzie również okazją do nabycia umiejętności praktycznych związanych z wystąpieniami publicznymi, organizacją wydarzeń promocyjnych i upowszechniających, a także wykorzystania narzędzi komunikowania w social media.

Prowadzący

Szkolenie poprowadzi Pani Izabela Sałamacha, która posiada 11-letnie doświadczenie w realizacji projektów PR, CSR i PA. Od początku pracy zawodowej realizowała i współtworzyła projekty zaangażowania społecznego. Kampanie, w które była zaangażowana, zdobyły liczne nagrody w Polsce i na świecie, m.in. Srebrny Lew Cannes PR Lions, European Excellence Award, Digital Communication Awards. Pracowała w agencjach: On Board Public Relations, Hill+Knowlton Strategies i Fabryce Komunikacji Społecznej. Współtworzyła i koordynowała kampanie dla klientów korporacyjnych, m.in. dla AstraZeneca („Droga do Siebie”), GlaxoSmithKline („Mam Haka na Raka“), Gedeon Richter („Mam SM”, „Kiedy 1+1=3”), NGO’s, np. PUO („Zdrowa Gmina”), ale także administracji publicznej: Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, Ministerstwa Środowiska czy Generalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu CSR. 

Program

Zapraszamy do zapoznania się z programem trzydniowego Szkolenia z budowania wizerunku organizacji opartego na jej sukcesie. Szczegółowy program  wraz z poruszanymi podczas szkolenia zagadnieniami udostępnimy na około dwa tygodnie przed szkoleniem.

RAMOWY PROGRAM SZKOLENIA

Koszty

Uprzejmie informujemy, że koszty zakwaterowania, wyżywienia oraz materiałów szkoleniowych pokrywa Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji.

Koszty dojazdu (wartość biletów PKP 2 klasy w EIC, TLK, a w przypadku osób podróżujących własnym samochodem – wartość ceny biletów PKP na tej trasie) zostaną Państwu zwrócone po dopełnieniu formalności. Prosimy zapoznać się z zasadami zwrotu przedstawionymi w Instrukcji.

Instrukcja zwrotu kosztów podróży »

Formularz zwrotu kosztów podróży »

Formularz samochodowy »

Dojazd

Dojazd do Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnego Konstancin-Jeziorna zapewniają miejskie linie autobusowe 700 i 710.

Linia 700 odjeżdża z przystanku przy Dworcu Centralnym w Warszawie. W Konstancinie przystanki w obie strony zlokalizowane są przy skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i Sienkiewicza.

Autobus linii 710 kursuje ze stacji metra Wilanowska. W Konstancinie przystanki w obie strony zlokalizowane są przy skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i Sienkiewicza.

Kontakt

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Agatą Nowacką (anowacka@frse.org.pl, 22 4631 418)