Aktualności

25Maj2016

Kategoria specjalna: 20 lat Wolontariatu Europejskiego

W związku z przypadającymi  w roku 2016 obchodami 20-lecia Wolontariatu Europejskiego, w ramach konkursów EDUinspiracje i EDUinspirator powstała kategoria specjalna: 20 lat Wolontariatu Europejskiego.  Celem przyświecającym jej utworzeniu jest nagrodzenie osób, dzięki którym projekty EVS osiągnęły wysoką jakość i wartościowe rezultaty oraz wyróżnienie najlepszych projektów w ramach EVS.

Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się do konkursu EDUinspirator w kategorii specjalnej osoby, które swoją pracą przyczyniły się do rozwoju Wolontariatu Europejskiego w Polsce. EDUinspiratorem w kategorii specjalnej: 20 lat Wolontariatu Europejskiego  mogą zostać między innymi: koordynatorzy projektów, mentorzy wolontariuszy, członkowie organizacji, którzy swoimi pomysłami  rozwinęli lub ulepszyli EVS, trenerzy i inne osoby, które wniosły istotny wkład w realizację projektów.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny w systemie http://online.frse.org.pl/. Zgłoszenia przyjmujemy do 13 czerwca 2016 r.

Szczegółowe informacje na temat konkursu znajdują się na stronie http://eduinspiracje.org.pl/eduinspirator/kategoria-specjalna-20-lat-wolontariatu-europejskiego.

 

W konkursie EDUinspiracje nominowano 5 instytucji realizujących projekty Wolontariatu Europejskiego  – są to projekty szczególnie wysokiej jakości, mające największy wpływ na rozwój Wolontariatu Europejskiego w Polsce.  Zapraszamy do zapoznania się z nominowanymi projektami.

 

  • 25 maja, 2016